Cavte lidi,

2013-04-07

Progresivně rocková kapela ERECTION DISFUNCTION z Prahy hledá flexibilního frontmana se 100% přístupem a zápalem pro věc.

Jsme sehrané trio (basa, bicí, kytara) s letitýma zkušenostma, kvalitním apárem, dodávkou a perfektně zabezpečenou zkušebnou na Praze 8.
Požadujem vlastní P.A., vokálni projev v angličtině a češtině + vytváření vlastních textů.

Naše ukázky najdete na:
http://bandzone.cz/erectiondisfunction
a
http://www.bust-ed.eu/

Žánrová orientace je směrována na song Loosing Control.
Kontakt: dip.pedro@seznam.cz - 739057061

Mělnické pivobití

2013-04-15

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

2013-02-15

Kapela ERECTION DISFUNCTION vznikla v Praze na Národní třídě kolem roku 2001, ve sklepě činžovního domu č.p.11, v pravém rohu u stolu pod schodama. Tam sedávalo několik bývalých spolubojovníků v čele se zakládajícím a jediným členem současné sestavy Lio Stu.G - kytara. Po nějaké době neúspěšného pokusu oživit už "mrtvé" těleso se Lio potkal s bubeníkem s přezdívkou Pegas. Slovo dalo slovo a kapela mohla začít znovuzrození. Po nějaké době, když už na byť plodných zkouškách chyběla basa, jsme přes známého "pingla" z hospody, kde ED zkoušel, objevil Pegas třetího, současného člena rodiny - Pedra (basa). Poté se mohl začít drtit repertoár - pouze s vlastní tvorbou. V době kdy se kapela instrumentálně vyřádila, Lio uviděl na jedné ukrutné zábavě, v otřesný sokolovně zpěváka J.R. Rockera, který ho uchvátil (asi to bylo množstvím panáků) :-). Nicméně po dvouletém zoufalém hledáni jsme byli komplet !!! V současnosti má kapela na kontě promo demo, nic neznamenající výhru v jednom nejmenovaném BEATovem rádiu, pár docela dobrejch koncertů a letos natočíme snad konečně celé CD. S pozdravem, lovu zdar a Rock ´n´ Rollu zvlášť.

Nadeje rádia BEAT - Vítezství

2010-06-08

Díky všem fandum za podporu a posílání sms, jen díky Vám jsme vyhráli 13. kolo souteže s neuveritelným poctem 534 hlasu!